۱۴۰۲ چهارشنبه ۹ اسفند

قابل توجه متقاضيان ميهمان و انتقال به دانشگاه اصفهان و ساير دانشگاه ها در نيمسال اول سال تحصيلي 1400-1399

قابل توجه متقاضيان ميهمان و انتقال به دانشگاه اصفهان و ساير دانشگاه ها در نيمسال اول سال تحصيلي 1400-1399

1- دانشجويان متقاضي ميهماني و انتقال به دانشگاه اصفهان و ساير دانشگاهها بايد براي ثبت درخواست خود جهت  سال تحصيلي 1400-1399، حداكثر تا پايان ارديبهشت ماه به سامانه سجاد به آدرس https://portal.saorg.ir مراجعه و نسبت به ثبت تقاضا اقدام نمايند.
2- لازم به ذكر است كه متقاضيان جهت درج درخواست خود ابتدا بايستي در سامانه سجاد ثبت نام و پس از دريافت نام كاربري و رمز عبور از قسمت خدمات سازمان، درخواست ميهماني و انتقال خود را وارد نمايند.
3- با توجه به شرايط ايجاد شده به دليل شيوع بيماري كرونا در كشور و پيروي تمام مؤسسات آموزش عالي از دستورالعمل‌هاي ستاد مبارزه با كرونا به اطلاع مي‌رساند كه در صورت تداوم وضعيت بيماري، ميهماني و انتقال دانشجويان تحت شرايط موجود بوده و موافقت مؤسسات مبدأ و مقصد با درخواست‌هاي ميهماني و انتقال، با بازگشت به شرايط عادي در مؤسسات آموزش عالي امكان‌پذير خواهد بود.
4- دانشجويان متقاضي انتقال توام با تغيير رشته بايد توجه داشته باشند كه لازم است دانشگاه مبدأ طي نامه اي به دانشگاه مقصد از طريق شبكه دولت درخواست دانشجو را ارسال نمايد. تقاضاي دستي و فيزيكي با توجه به شرايط بيماري كرونا قابل بررسي نمي باشد.
5- متقاضي ميهماني و انتقال، مسؤول صحت اطلاعات ارايه شده در خصوص شرايط خاص خود خواهد بود و در صورت عدم احراز هريك از اطلاعات ارايه شده تقاضا از وضعيت بررسي خارج خواهد شد.
6- اين دانشگاه تنها تقاضاهاي ثبت شده در سامانه نقل و انتقال وزارت عتف را مورد بررسي قرار مي دهد و به درخواست هاي  فيزيكي و خارج از بازه زماني مقرر قطعا" ترتيب اثر نخواهد داد.
7- اين دانشگاه بر اساس شيوه نامه داخلي خود تنها تقاضاهاي دانشجوياني را بررسي مي نمايد كه داراي معدل حداقل14 در رشته هاي فني و مهندسي و علوم پايه و ميانگين 15 در ساير رشته ها باشند.
8- نتايج درخواست هاي نقل و انتقال در زمان تعيين شده تنها در سامانه اعلام خواهد شد.
9- با عنايت به كثرت متقاضيان ميهمان و انتقال در رشته هاي فني و مهندسي، كمبود امكانات، تجهيزات و حفظ كيفيت آموزشي، دانشگاه اصفهان از پذيرش  تقاضا در رشته هاي مذكور معذور بوده و تنها تقاضاي دانشجوياني كه شرايط خاص آنها در كميسيون موارد خاص دانشگاه مبدا مطرح و تاييد شده و مشكل يا شرايط خاص مذكور بعد از قبولي دانشجو در دانشگاه حادث شده  باشد، در دانشگاه اصفهان قابل بررسي است. بديهي است ارسال درخواست، هيچ گونه حقي براي دانشجو ايجاد نمي نمايد.
10- 
تقاضاي تمديد ميهمان دانشجويان تنها در صورت موافقت دانشگاه مبدا و كسب ميانگين مطلوب از نظر گروه آموزشي دانشگاه اصفهان، قابل بررسي مي باشد. 
11-
با توجه به درج نتايج نقل و انتقالات در سامانه ميهمان و انتقال در زمان مقرر، دانشگاه اصفهان
از پاسخ گويي به متقاضيان به صورت حضوري معذور است.
 
تاریخ:
1399/02/14
تعداد بازدید:
311
منبع:
دانشگاه اصفهان
آدرس: اصفهان، میدان آزادی، دانشگاه اصفهان
کدپستی: 8174673441
moavenat-amouzeshi@dean.ui.ac.ir
تلفن دفتر معاونت: 03137932288
تلفکس: 03136688302
تلفن اداره آموزش: 2282-03137932281
تلفن اداره پذیرش: کلیک نمایید
تلفن اداره خدمات رایانه ای: 03137932290
تلفن اداره دانش آموختگان: کلیک نمایید
Powered by DorsaPortal