۱۴۰۳ يکشنبه ۲۴ تير
میهمانی و انتقال در تحصیلات تکمیلی به چه صورت می‌باشد؟
سئوال:
پاسخ:
طبق ماده 22 آیین نامه آموزشی انتقال و تغییر رشته در تحصیلات تکمیلی ممنوع می‌باشد. در خصوص میهمانی، در صورتی که برای دانشجو بعد از قبولی در دانشگاه شرایط یا مشکل خاصی پیش آمده باشد با رای کمیسیون موارد خاص می‌تواند دروس نظری خود را به صورت میهمان در دانشگاه دیگر بگذراند. در مقطع دکتری انتقال نیاز به رای کمیسیون مرکزی تهران دارد.
تاریخ:
1400/02/22
تعداد بازدید:
10
دانشگاه اصفهان
آدرس: اصفهان، میدان آزادی، دانشگاه اصفهان
کدپستی: 8174673441
moavenat-amouzeshi@dean.ui.ac.ir
تلفن دفتر معاونت: 03137932288
تلفکس: 03136688302
تلفن اداره آموزش: 2282-03137932281
تلفن اداره پذیرش: کلیک نمایید
تلفن اداره خدمات رایانه ای: 03137932290
تلفن اداره دانش آموختگان: کلیک نمایید
Powered by DorsaPortal