۱۴۰۲ سه شنبه ۱۵ اسفند

درباره اداره امور آموزشی

اداره امور آموزشی متشکل از سه اداره (اداره دانش‌آموختگان، اداره خدمات رایانه‌ای و اداره پذیرش، ثبت نام و نظام وظیفه) و دفتر مدیر آموزش می‌باشد. امور آموزشی مرتبط با این اداره در ادارات زیرمجموعه و دفتر مدیر و تحت نظارت مدیر آموزش انجام می‌گردد. علاوه بر آن درخواست‌های آموزشی دانشجویان نیز در این دفتر مورد بررسی قرار می‌گیرد.
ساختار تصمیم‌گیری درخصوص درخواست‌های دانشجویی: درخواست‌های متنوع آموزشی دانشجویان از طریق پیشخوان سامانه گلستان به اداره آموزش ارسال می‌گردد و پس از بررسی معاون اداره و درصورت کامل بودن اطلاعات مورد نیاز، برای تصمیم‌گیری به کمیته منتخب آموزشی، کمیته منتخب شاهد و یا کمیته منتخب پزشکی ارسال می‌گردد.
کمیته منتخب آموزشی: بر اساس آیین‌نامه آموزشی مسؤولیت حسن اجرای آیین‌نامه برعهده دانشگاه و نظارت بر اجرا و تفسیر مفاد آن برعهده معاون آموزشی وزارت عتف است. شورای تخصصی دانشگاه برخی از اختیارات خود، به ویژه برای بررسی درخواست‌ها و مشکلات آموزشی دانشجویان را به کمیته منتخب آموزشی تفویض نموده است. بر این اساس درخواست‌های دانشجویان که از طریق پیشخوان سامانه گلستان ارسال شده، در این کمیته مورد بررسی قرار می‌گیرد و وفق مقررات و با توجه به مستندات ارائه شده برای آن تصمیم گرفته می‌شود. درصورتی که تصمیم‌گیری درخصوص یک درخواست خارج از اختیارات کمیته باشد و دانشجو (با ارائه مدارک مستند) شرایط خاص داشته باشد، درخواست به کمیسیون موارد خاص ارجاع می‌گردد.
کمیته منتخب پزشکی: درخواست‌هایی که مستند به مدارک پزشکی می‌باشد در کمیته منتخب پزشکی مورد بررسی قرار گرفته و درخصوص آن تصمیم‌گیری می‌شود.
کمیته منتخب شاهد: درخواست دانشجویانی که مشمول آیین‌نامه‌های دانشجویان شاهد و ایثارگر می‌باشند در کمیته منتخب شاهد بررسی و درخصوص آن‌ها تصمیم‌گیری می‌شد.
 
تاریخ به روز رسانی:
1400/04/21
تعداد بازدید:
6641
دانشگاه اصفهان
آدرس: اصفهان، میدان آزادی، دانشگاه اصفهان
کدپستی: 8174673441
E-mail: education[at]dean.ui.ac.ir
تلفن: 03137932282-03137932281
Powered by DorsaPortal